LOKALNY PORTAL INFORMACYJNY

Żagań, Żary, Szprotawa, Iłowa, Kożuchów i okolice.

Wiadomości sportowe Żagań

Mikołajkowy Fitness Maraton dla Kuby Kryżara

sobota w godzinach 12:30  20:30 ul. Kochanowskiego 6, 68-100 Żagań
16-letni Kuba Kryżar choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną.Ten dzielny, młody człowiek mimo cierpienia nie poddaje się, ufa w lepsze, zdrowe jutro. Przed nim rok bólu, ciężkiej chemioterapii, rehabilitacji. Kuba uczył się w Zespole Szkół nr 2 w Żaganiu i chce kontynuować naukę w szkole średniej w Żarach . -‚Trzymam się, nie poddaję. Wierzę, że wyjdę z tego i będę zdrowy’- mówi 16-latek…Pomóżmy spełnić się tym słowom! 
2 grudnia 2017r. odbędzie się Mikołajkowy Fitness Maraton i bieg dla Kuby Kryżar. Sala Fitness I piętro (Hala Sportowa w kompleksie ARENA) Pieniądze ze zbiórki trafią do wrocławskiej fundacji ” Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” (https://naratunek.org/ ) której podopiecznym jest Kuba Kryżnar. Są bardzo potrzebne na pokrycie kosztow leczenia, rehabilitacji i dojazdów do kliniki.
W ramach imprezy oferujemy możliwość wzięcia udziału w 5 rodzajach aktywności sportowej – za udział w każdym z nich wrzucamy do skarbony Fundacji nie mniej niż 20 zł, oczywiście można więcej – na ile serce i kieszeń pozwoli ! Ratujemy życie młodego chłopca -pamietajmy o tym, Kochani. Jest niestety limit 60 osób chcących uczestniczyć w zajęciach na sali ponieważ lokal nie pomieści więcej.
W programie m.in. :
12.30 zaczynamy „Biegiem dla Kuby” z Edytą Wrzeszcz, członkami grupy BBL z Żagania i nie tylko, liczba uczestników nieograniczona, dystans ok. 5 km, tempo konwersacyjne, możliwe kilka edycji w ciągu dnia, trasa w trakcie ustalania – sugestie ???…, 
14.00-15.30 Trening fitness z p.Kamilą Karolczak z Małomic, 
15.40-17.10 Mental Body z p.Dominiką Rezlerską z Żar
17.20-18.50 Zumba z p.Ewą Zarzycką , p. Wioletą Wota i p. Mirelą Łagowską.
19.00-20.30 Joga z p.Katarzyną Cieplicką
ponadto: 
– można będzie skorzystać z porad pani dietetyk z Poradni dietetycznej KALORIS, mgr Anny Marciniak, dokonać analizy składu masy ciała.
– za symboliczną opłatę zjeść pysznego ciasta, wypić kawę, herbatę.
Na zajęcia zabieramy oprócz stroju sportowego obuwie zmienne, karimatę, ręcznik, wodę do picia.
%d bloggers like this: