LOKALNY PORTAL INFORMACYJNY

Żagań, Żary, Szprotawa, Iłowa, Kożuchów i okolice.

Gozdnica Kultura i rozrywka

Operetka „Od Czardasza Do Kankana” w Domu Kultury w Gozdnicy

W dniu 14 października 2017 r. w Domu Kultury w Gozdnicy odbędzie się operetka „Od Czardasza Do Kankana” w wykonaniu krakowskiego teatru IWIA.
Żywe zainteresowanie muzyką i treścią klasycznej operetki, skłoniło artystów do zrealizowania kolejnego, pełnego dowcipu i humoru widowiska. Tym razem muzyczna opowieść rozgrywa się w salonach dwojga arystokratów, którzy znudzeni codziennością postanawiają uciec w tajemnicy przed wszystkimi w nieznane. Tym samym pozostawiają obowiązki gospodarzy swojemu lokajowi i pokojówce.
Zabawne sytuacje pomiędzy dwojgiem służących oraz ich namiętność i przekorna miłość do siebie, stają się doskonałą historią, na tle której rozbrzmiewają najpiękniejsze melodie z operetek tj: „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza”, „Hrabina Marica” i wielu innych. Pośród nich zobaczymy porywającego choreografią straussowskiego walca, polkę oraz offenbachowskiego kankana. Uteatralnione widowisko, swój radosny, wesoły i miłosny charakter, zawdzięcza wyśmienitej grze aktorów, śpiewaków i tancerzy sceny muzycznej. To świetna zabawa z dużą ilością muzyki, tańca i humoru.
Bilety w cenie: 15 zł* i 25 zł
*bilet ulgowy za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej
Bilety do nabycia w Domu Kultury w Gozdnicy /rezerwacja biletów pod nr tel. 68 360 19 75

%d bloggers like this: