LOKALNY PORTAL INFORMACYJNY

Żagań, Żary, Szprotawa, Iłowa, Kożuchów i okolice.

Informacje/Wydarzenia Lubsko

Over The Under zagra na ”Rockowym graniu” w Lubsku

W dniach 9-10 czerwca 2017 w Lubsku nad zalewem „Karaś” odbędzie się Rockowe Granie.
O trasie Over The Under:
Sama idea trasy „100% tour” jest bardzo prosta – budowanie polskiej sceny muzycznej u podstaw oraz pokazanie wielu innym zespołom, że można w dzisiejszych czasach zaistnieć na rynku muzycznym jako młoda kapela. 100 koncertów w 100 dni…Trasa rozpoczyna się od 1 września, zaczynamy i kończymy w Bydgoszczy. Jedni nas podziwiają drudzy uważają za szaleńców, lecz jedno jest pewne, będzie się działo.
 
O zespole:
Over The Under to southern metalowy zespół powstały na przełomie 2012/2013 roku.
Pomysł na wspólne granie został zainicjowany w piwnicy jednego z bydgoskich klubów przez Karola Korniluka (voc/git) i Krystiana Borowskiego (drums). Chęć stworzenia zespołu z muzyków zakochanych w ciężkich południowych riffach oraz wspólna misja odbudowania Polskiej sceny muzycznej szybko zachęciła do gry Mateusza Wiśniewskiego- teraz Kacper Olszak (bass).
Bezkompromisowość w tekstach, riffy inspirowane brzmieniem klasyków z NOLA oraz autentyczność w przekazie, to składowe debiutanckiego LP, którego premiera odbyła się z początkiem 2016 roku w ich rodzinnym mieście Bydgoszcz. W połowie 2017 roku OTU kończy trasę „Cowboys from Space tour” gdzie zagrał ponad 50 koncertów w kraju i zagranicą.

%d bloggers like this: