LOKALNY PORTAL INFORMACYJNY

Żagań, Żary, Szprotawa, Iłowa, Kożuchów i okolice.

Muzyka Żagań

Koncert Wowa z Charkowa z kapelą w Klubie Elektrownia w Żaganiu

11.03.2017 sobota – koncert Wowa z Charkowa z kapelą

Bramy – 19:00
Start – 20:00
Miejsce – Elektrownia Klub Żagań
adres: ul. M.Konopnickiej 51

www.wowazcharkowa.dl.pl

Wowa z Charkowa to ochrypły wokal, temperament sceniczny, słowiańska dusza, energia i teksty z przekazem co prowadzi do jedynego w swoim rodzaju muzycznego show…

Zespół działa od 2011 roku i na swoim koncie ma ponad 400 koncertów, m.in. obok zespołów: Kult, Lady Pank, Enej, Gipsy King, ponadto koncerty wieczoru i nagrody na festiwalach międzynarodowych, muzykę do filmów OFFowych oraz utwór do filmu „Fotograf” Waldemara Krzystka (reż. Mała Moskwa, Anna German, 80 milionów). Grupa zajęła I miejsce w audycji radiowej Trójki „Polscy chłopcy w językach obcych” piosenką autorską oraz zagrała koncert wieczoru na II Międzynarodowym Festiwalu Zbliżenia Kultur, a także festiwalu Wołodia pod Szczelińcem w lipcu 2015.

Lider zespołu odrzucił zaproszenia do programów „Mam talent” oraz „X-factor” (2013 rok) co sklasyfikowało grupę jako zespół undergroundowy.

Koncert zespołu Wowa z Charkowa to widowisko muzyczne doprawione charyzmą, ochrypłym wokalem i temperamentem scenicznym. Wowa, z pochodzenia Lech, Czech i Rus, jest także autorem tekstów i muzyki. Oprócz utworów autorskich w języku polskim i rosyjskim, w repertuarze Wowy z Charkowa znajdują się piosenki takich artystów jak Wladimir Wysocki, grupa Leningrad, 5nizzy.

https://www.wowazcharkowa.dl.pl/
https://www.youtube.com/user/WOWAzCharkowaTV

%d bloggers like this: