LOKALNY PORTAL INFORMACYJNY

Żagań, Żary, Szprotawa, Iłowa, Kożuchów i okolice.

Kultura i rozrywka Muzyka Żagań

Walentynkowy koncert zespołu New Message w Żaganiu

14.02.2017 o godz. 18:00 na Placu Słowiańskim w Żaganiu

Zapraszamy na walentynkowy koncert zespołu New Message, który odbędzie się 14.02.2017 o godz. 18:00 na Placu Słowiańskim. Przed występem grupy New Message, żagańską publiczność o godz. 17:20 rozgrzeją wokalistki z sekcji wokalnej Szkoły Talentów Centrum Kultury. Podczas wydarzenia „Kochaj w Żaganiu” od godz. 17:00 – 20:00 atrakcją będzie fotobudka – darmowe zdjęcia z wydrukiem na miejscu. Fotogaleria z magicznego urządzenia będzie dostępna online na stronach centrumkultury.zagan.pl oraz urzadmiasta.zagan.pl. Na Placu Słowiańskim będzie można kupić watę curkową, kukurydzę oraz balony w kształcie serc. Kochaj w Żaganiu !

Zielonogórski zespół New Message został założony na przełomie 2012 i 2013 roku przez trójkę przyjaciół: Przemka Szczotko (vocal), Stanisława Zimniewicza (perkusjonalia) i Stanisława Żaczka (gitary). Zatem jest to projekt zbudowany od podstaw. Od podstaw, czyli od przyjaźni. Dołączyć do tego wieloletnie eksperymenty muzyczne i powstaje naprawdę coś niesamowitego. Intensywne prace nad materiałem zaowocowały kilkunastoma utworami, które już od drugiej połowy 2013 roku zaczęły zdobywać serca fanów na terenie województwa lubuskiego i całej Polski. Prace wciąż trwają, kolejne utwory nabierają swoich kształtów, a inne poddawane są ostatnim szlifom przed nagraniem ich studyjnych wersji.

Muzyka grana przez New Message jest wynikiem realizacji życiowej pasji i zamiłowania członków zespołu do szeroko pojmowanej muzyki pop. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich członków zespołu powstająca muzyka płynie prosto z serc i bez trudu trafia w gusta wciąż powiększającego się grona fanów.Zespół wziął udział w programie muzycznym TVN – X Factor otrzymując ,,4 razy tak” od Jurorów, w tym Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila.

Wokalista zespołu Przemek Szczotko kilka lat temu wziął udział w programie „Śpiewaj i walcz” emitowanym przez TVP, gdzie po kilku etapach dotarł do finałów live tego programu.Do zespołu New Message na koncerty dołączyli: Bartek Wilk (perkusja), Marcin Gromnicki (gitara basowa) i Albert Bezdziczek (instrumenty klawiszowe).

%d bloggers like this: