LOKALNY PORTAL INFORMACYJNY

Żagań, Żary, Szprotawa, Iłowa, Kożuchów i okolice.

Informacje/Wydarzenia Lubsko

Kino w Lubskim Domu Kultury

 • 13 styczeń w godzinach 10:0022:00 Lubski Dom Kultury pl.Jana Pawła II 1 , 68 – 300 Lubsko

   Bilety są dostępne kinoletnie.pl
  LUBSKI DOM KULTURY I PROFESJONALNE KINO OBJAZDOWE OUTDOOR CINEMA ZAPRASZAJĄ 13 STYCZNIA 2017 DO KINA.

  10:00 – Sing (grupy zorganizowane, przedszkola + szkoły podstawowe )
  12:00 – Powidoki (grupy zorganizowane, szkoły ponadpodstawowe )
  16:00 – Sing
  18:00 – Po prostu przyjaźń
  20:45 – Powidoki

  „Sing”
  Animacja, familijny, komedia, muzyczny, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: b.o.,
  cena biletu:
  16 zł normalny
  14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny)
  12 zł grupowy (grupy zorganizowane, minimum 10 osób)
  czas trwania: 110 minut
  zwiastun:https://www.youtube.com/watch?v=NZbwtJUDlcE&t=4s

  Opis:
  Po gigantycznych sukcesach filmów o Minionkach („Minionki” są drugą z najbardziej dochodowych animacji w historii!), producenci przebojowej serii zapraszają na komedię muzyczną w gwiazdorskiej obsadzie. W anglojęzycznej wersji filmu głosu animowanym bohaterom użyczą: laureaci Oscara Reese Witherspoon i Matthew McConaughey oraz Scarlett Johansson, Seth MacFarlane, John C. Reilly i Tori Kelly.
  Wytwórnia Illumination przyzwyczaiła widzów do wysokooktanowych filmów animowanych, które przyciągają do kin tłumy fanów („Jak ukraść Księżyc”, „Minionki rozrabiają”, „Minionki”). Po wielkim sukcesie „Sekretnego życia zwierzaków domowych” otrzymujemy kolejny film, który może stać się jedną z najważniejszych animacji roku.
  W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona popada w tarapaty. Kochając teatr, zrobi on jednak wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr.
  Do konkursu staną: nucąca cicho jak mysz pod miotłą Mysz, nieśmiała Słonica, matka 25 świnek Rosita, młody gangsta-goryl Johnny i Ash, punkowa rebeliantka-jeżozwierzyca. Animowana komedia-musical to jednak tak naprawdę opowieść o poszukiwaniu gwiazdy, którą każdy z nas ma w sobie, z czego powoli zaczyna zdawać sobie sprawę nawet sam Buster. W filmie pojawi się 65 znakomitych piosenek (współczesnych i klasyków), które z pewnością podbiją serca widzów.

  „Powidoki”
  Dramat, biograficzny, historyczny, 2D PL, ograniczenia wiekowe: od 10 lat,
  cena biletu:
  16 zł normalny
  14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny)
  12 zł grupowy (grupy zorganizowane, minimum 10 osób)
  czas trwania: 100 minut
  zwiastun:https://www.youtube.com/watch?v=AielZKxSuB8

  Opis:
  Polski kandydat do Oscara, w kinach od 13 stycznia 2017 roku.
  Jeden z najwybitniejszych twórców w historii kina, zdobywca wielu nagród filmowych, w tym Oscara za całokształt twórczości – Andrzej Wajda, przedstawia historię człowieka niezłomnego, Władysława Strzemińskiego pioniera polskiej awangardy, ze znakomitą rolą Bogusława Lindy.
  Głównym bohaterem jest wielki artysta, wierny własnej wizji sztuki, który nie poddał się obowiązującemu systemowi i w konsekwencji doświadczył dramatycznych skutków swoich wyborów. „Powidoki” to intymny zapis ostatniego okresu życia obdarzonego charyzmą wybitnego malarza. Opowieść o tym, jak komunistyczna władza zniszczyła niepokornego człowieka.
  Wajda w sposób subtelny i uniwersalny kreśli, tworzonymi z malarskim kunsztem obrazami, świat, w którym piękno i sztuka są prześladowane.

  „Po prostu przyjaźń”
  Komedia romantyczna, 2D PL, ograniczenia wiekowe: TBA,
  cena biletu:
  16 zł normalny
  14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny)
  czas trwania: 134 minuty
  zwiastun: https://youtu.be/vTMfq73uzdg
  Opis:
  „Po prostu przyjaźń” to wielowątkowa komedia o grupie przyjaciół. Są ze sobą na dobre i złe, na zawsze. Aż pewnego dnia… Alina i Marian wygrywają do spółki wielkie pieniądze i muszą się nimi jakoś podzielić. Ivanka, singielka i menadżerka na wysokich obcasach, postanawia mieć dziecko, pomóc ma jej w tym serdeczny przyjaciel. Filip zaryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików. Stateczny profesor będzie musiał zdecydować, czy dla przyjaciela warto złamać zasady.
  Tymczasem zgrana paczka przyjaciół wyrusza w góry , gdzie odkrywa tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie. Co wybiorą? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście? Każdy wybór dla bohaterów komedii „Po prostu przyjaźń” oznacza tarapaty. Kto pomoże im się z nich wydobyć? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca.

  ZAKUP BILETÓW:
  KASA KINA w LDK – czynna w dniu przyjazdu od pierwszego do ostatniego seansu.
  REZERWACJI BILETÓW można dokonywać telefonicznie, pod nr tel. (22) 357 78 00, od poniedziałku do piątku, w godz. 10:00-15:00.
  Wszystkie zarezerwowane bilety należy odebrać co najmniej pół godziny przed seansem.
  PRZEDSPRZEDAŻ ONLINE http://kinoletnie.pl/repertuar.php?id=157
  Bilety w przedsprzedaży sprzedawane są jedynie w cenie biletów normalnych, czyli 16 zł.

   

   

   

   

  REZERWACJA DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI > Lubski Dom Kultury, tel. 68 372 05 21/102, pokój nr 50 LDK.

  Uwaga! Od dnia 1 listopada, przy zakupie biletów on line doliczana jest opłata transakcyjna w wysokości 1 zł brutto. Ceny biletów i zasady sprzedaży w kasie kina (w tym również poprzedzone telefoniczną rezerwacją) pozostają bez zmian.

%d bloggers like this: