LOKALNY PORTAL INFORMACYJNY

Żagań, Żary, Szprotawa, Iłowa, Kożuchów i okolice.

Muzyka Świętoszów

Koncert Dody w Świętoszowie

 

Koncert charyzmatycznej artystki Doda w piątek 05.08.2016r godz. 21.00 w Świętoszowie.

Doda to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Jej osoba do dziś nie schodzi w czołowych stron gazet.
Ma w Swoim dorobku wiele przebojów,tras koncertowych oraz prestiżowych nagród. Po odejści od grupy Virgin jej kariera nabrała szybszego tępa. Po spektakularnym sukcesie płyty ‚Diamond Bitch’ zagrała setki koncertów w całej Polsce oraz zagranicami Naszego kraju. Każdy zna takie hity jak ‚Dżaga’,’Szansa’,’Znak Pokoju’,’Katharsis’,’Nie Daj Się’ czy ‚Bad Girls’. Po sukcesach tych hitów artystka nie zwalnia tępa.
30 maja 2011 roku na rynku ukazał się drugi studyjny album Dody ‚7 pokus głównych’,który już w dniu premiery pokrył się złotem a kilka miesięcy później zdobył status platynowej płyty.
Doda ma na Swoim koncie również DVD koncertowe. Po ogromnym sukcesie trasy ‚Fly High Tour’ Artystka postanowiła zarejestrować koncert.
W 2009 roku Doda zajęła II miejsce podczas MTV Europe Music Award na ‚Najlepszego europejskiego artystę’
W 2016 roku artystka otrzymała nominację do prestiżowej niemieckiej nagrody muzycznej ‚Daf Bama Music Awards’ w kat: Teledysk roku za obraz do piosenki ‚Nie Pytaj Mnie’

Koncert DODY to przede wszystkim SHOW na wysokim poziomie. Na scenie artystce towarzyszy zespół znanych i doświadczonych muzyków. Ma świetny kontakt z publicznością w różnym wieku. Na koncerty Dody przychodzą ludzie w różnym wieku. Czy jest to 5 lecie dziecko,czy 90 letnia babcia. Podczas Swoich tras koncertowych Doda wykonuje Swoje największe hity.

Zapraszamy Wszystkim na koncerty DODY!
Emocje i wrażenia nie do opisania.

%d bloggers like this: