LOKALNY PORTAL INFORMACYJNY

Żagań, Żary, Szprotawa, Iłowa, Kożuchów i okolice.

Przedsiębiorczość Wydarzenia/Informacje

Lubuska Synergiczna Koncepcja Innowacyjnych Produktów w Branży Budowlanej

 

 

 

 

 

image003   Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na wydarzenie gospodarcze inteligentne specjalizacje województwa lubuskiego pn. , które odbędzie się 12 maja 2016 r. w godz. 10.00-14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Żarach.

Wydarzenie poświęcone jest MŚP z branży budowlanej z województwa lubuskiego, celem przedstawienia innowacyjnych rozwiązań w budownictwie z wykorzystaniem synergicznej koncepcji badania, nauki, rozwoju oraz przybliżenia firmom możliwości pozyskania dofinansowania w ramach konkursu RPO Lubuskie 2020, Oś Priorytetowa 1 Gospodarka i innowacje dla Działania 1.1 Badania i innowacje oraz 1.5.1 Rozwój sektora MŚP.

Prelegentami konferencji będą: broker innowacji, prezentujący nowe inteligentne rozwiązania w branży budowlanej, oraz praktycy zajmujący się wdrażaniem i komercjalizowaniem innowacji.
Podczas wydarzenia gospodarczego, przedsiębiorcy pozyskają wiedzę nt,. możliwości wsparcia procesu patentowania produktów i usług oraz nabywania własności intelektualnych.
Ponadto zainteresowane firmy, będą mogły nawiązać współpracę i skorzystać z usług Centrum Budownictwa Zrównoważonego i Energii. Spotkanie to również możliwość pozyskania ważnych kontaktów, sprzyjających rozwojowi firmy w nowym okresie programowania oraz informacji o dostępnych środkach, adresowanych do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z woj. lubuskiego.
Firmy z województwa lubuskiego, chcące wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o wypełnienie formularza dostępnego na stroniewww.fundacja.zary.pl do 10.05.2016r.
Osoba do kontaktu: Karolina Bujak, e-mail: bujak@fundacja.zary.pl, tel: +48 533 399 391, +48 533 322 618.
Małgorzata Kaczmarczyk
P r e z e s Z a r z ą d u,
Kierownik Inkubatora

Lokalna internetowa rozgłośnia radiowa
%d bloggers like this: