LOKALNY PORTAL INFORMACYJNY

Żagań, Żary, Szprotawa, Iłowa, Kożuchów i okolice.

Kultura i rozrywka Muzyka Nadchodzące wydarzenia muzyczne Żagań

Koncert zespołu REZERWAT w Żaganiu

22 września 2018 o godz. 20:00

Sprzedaż trwa do: 22 września 2018 o godz. 19:00

Klub Elektrownia

ceny biletów 35 zł do kupienia na https://www.kupbilecik.pl/impreza-24448-rezerwat.zagan.html

Kultowy polski zespół Rezerwat w 2018 roku obchodzi 35-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji twórcy takich hitów, jak „Parasolki” czy „Zaopiekuj się mną” wydadzą przy współpracy z Sony Music specjalny album „The Best Of” oraz zapowiadają trasę koncertową.

We Wrocławiu na urodzinowym koncercie spotkamy się 15 marca w klubie Stara Piwnica przy ul. Krupniczej 15
 
W 2016 roku, po 27 latach ciszy fonograficznej, Rezerwat wydał doskonale przyjętą płytę „Dotykaj” – rok 2018 będzie dla formacji Andrzeja Adamiaka rokiem jubileuszu 35-lecia i z tej okazji Rezerwat zagra 35 koncertów w całej Polsce oraz w Anglii. Przy okazji koncertów, zespół będzie sprzedawał okolicznościowy album „Unikat 2017” wydany przy współpracy z Miastem Łódź.
Rezerwat, „Fortepiany” – https://youtu.be/14Bd5Qau9cU
 
Zespół podczas trasy zaprezentuję swoje największe przeboje, które stały się już kanonami polskiej piosenek.
Poprzednia płyta Rezerwatu zatytułowana „Dotykaj” swoją premierę miała w maju 2017 roku i jest to pierwsza od niemal trzech dekad autorska płyta Rezerwatu, następczyni słynnego „Serca” z 1987 roku. Krążek promowany był trasą koncertową oraz występem na Festiwalu w Opolu.
Rezerwat to legendarna grupa rockowa założona w 1982 roku w Łodzi. Jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych w Polsce. Czołową postacią zespołu jest jej założyciel i autor większości materiału Andrzej Adamiak – kompozytor, autor tekstów, producent, wokalista i gitarzysta basowy. Zespół ma na swoim koncie blisko milion sprzedanych płyt długogrających i ponad milion składanek.
Źródło https://www.kupbilecik.pl/impreza-24448-rezerwat.zagan.html
%d bloggers like this: