LOKALNY PORTAL INFORMACYJNY

Żagań, Żary, Szprotawa, Iłowa, Kożuchów i okolice.

Informacje/Wydarzenia Żary

Fundacja „Przedsiębiorczość” z Żar zaprasza do udziału w konkursie pt. ,,Komputery dla NGO w zasięgu ręki”

Fundacja „Przedsiębiorczość” zaprasza NGO, spółdzielnie socjalne, stowarzyszenia i inne organizacje z Żar i okolic do wzięcia udziału w konkursie pn. ,,Komputery dla NGO w zasięgu ręki ”

Mamy Państwu do bezpłatnego przekazania 10 sztuk komputerów stacjonarnych (płaskie monitory LCD, jednostki centralne PENTIUM 1-4 GB RAM, Dyski 60-200 GB, system Windows XP).

Zainteresowane organizacje, które chcą wziąć udział w konkursie, zobowiązane są wypełnić formularz zgłoszeniowy do 09. czerwca 2017r. i złożyć osobiście w siedzibie Fundacji Przedsiębiorczość przy ul. Mieszka I 13, 68-200 Żary.

Najlepsze złożone wnioski, ocenione przez komisję konkursową, upoważnią Państwa do odbioru na własność sprzętu komputerowego, który służył będzie Waszej organizacji.

Uroczyste wręczenie komputerów wraz z *nagrodą niespodzianką odbędzie się 14 – go czerwca br. w Sali Konferencyjnej FP nr 10, I piętro.

Weź sprawę w swoje ręce i udowodnij, że to właśnie Tobie i Twojej organizacji, potrzebny jest sprzęt który wykorzystasz we właściwy sposób. Chętnie Ci pomożemy !!!

Pobierz  formularz zgłoszeniowy.

 

Osoba do kontaktu: Agata Radziszewska Tel. 479 16 03, 533 399 391 mail: radziszewska@fundacja.zary.pl

%d bloggers like this: