LOKALNY PORTAL INFORMACYJNY

Żagań, Żary, Szprotawa, Iłowa, Kożuchów i okolice.

Wiadomości sportowe Żagań

Zawodnicy z Żagania Andrzej Marciniszyn i Krystian Bajerski na gali EXTREME ENERGY TIME w Legnicy

22 kwietnia 2017r.  w godzinach 18:0022:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Lotniczej 52 w Legnicy 

EXTRE ENERGY TIME, zorganizowane na zasadach K-1, będzie wyjątkowym wydarzeniem, podczas którego będzie można zobaczyć znakomitych sportowców.

Współorganizatorem gali jest Paweł Biszczak – Zawodowy mistrz Europy WKN i UPKA, brązowy medalista turnieju Grand Prix Russia Open, Mistrz Polski w Kickboxingu i wielokrotny mistrz Polski w Karate Kyokushin.  Biszczak jest ponadto członkiem kadry narodowej w Karate oraz Kickboxingu. Ma na swoim koncie wiele ogólnopolskich i międzynarodowych sukcesów – walczył w turniejach w całej Europie, a także w Japonii i obu Amerykach.

Krysiatn Bajerski z Malinowski Team zawalczy z Rafałem Cyrankowskim z Team Prych / TKKF Olimp.

 Andrzej Marciniszyn z Malinowski Team zawalczy z Rafałem Mijasem z Fight Hobby

To wielkie wyróżnienie naszego klubu, zaproszenie na taką galę dostają nieliczni z Polski. Transmisja w telewizji fightbox hd.

ZAPRASZAMY NA GALE I KOBICOWANIE SWOIM ZAWODNIKOM!!!

Bilety do zakupienia na stronie www.eBilet, w Klubie Fight Hobby, w Kręgielni Kometa Legnica, Fitness Piekary Legnica oraz pod numerem telefonu 669 707 162!

W sprzedaży dostępne sąbilety w cenie od 20 zł do 300 zł specjalne bilety VIP. Bilet VIP 100zł i 150zł zapewnia miejsca siedzące przy samym ringu. Bilet VIP 300zł zapewnia miejsca przy stoliku, osobne wejście na teren Hali i stały dostęp do cateringu (w tym napoje alkoholowe)

 

%d bloggers like this: