LOKALNY PORTAL INFORMACYJNY

Żagań, Żary, Szprotawa, Iłowa, Kożuchów i okolice.

Kultura i rozrywka Szprotawa

Improwizacje kabaretowe – Klub Komedii w SzDK

 

 

 

 

 

 

 

15 marca 2017 środa w godzinach 18:3020:00 Szprotawski Dom Kultur ul. Mickiewicza 1, 67-300 Szprotawa

Bilety 15 zł, do nabycia w sekretariacie SzDK, tel. 68 376 24 01
Zapraszamy młodzież oraz dorosłych widzów.

Jak sami o sobie piszą:
Działający już od dwóch lat Klub Komedii, powstał głównie w celu rozśmieszania i bawienia ludzi. Wiadomo, że w kupie raźniej, więc połączyliśmy siły i zaczęliśmy działać. Nie chcieliśmy jednak, zamykać się w tylko jednej formie rozbawiania, dlatego zajmujemy się szeroko pojętą komedią (kabaret, stand-up, improwizacja) wywodzącą się wprost z Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego. Widzowie biorą czynny udział w spektaklu, co jest gwarantem dobrej zabawy. Przez unikalność każdego z nas, poruszane tematy oraz żarty w nich zawarte są zupełnie różne.
Najważniejsze jest to, że kochamy naszą pracę i to, że ludzie – dzięki naszym występom – mogą, choć na chwilę, oderwać się od spraw życia codziennego.

Klub Komedii :

Piotrek ‘Spychu’ Spychała
W Klubie Komedii siedzi przy instrumencie klawiszowym. Dumny mąż i tata, dość słusznej postury (ale nie jak Lesiu), fan zespołu Queen, muzyk w zespole Żarówki (kabaret Neo-Nówka), współtworzy projekt z piosenką literacką i okołokabaretową Ryczytal Paraliryczny.

Wojciech Leśniowski aka Lesiu
Były student Uniwersytetu Zielonogórskiego – Animacja Kultury, który skończył… po II roku. Człowiek lubiący jeść ale cały czas walczący z tym. Na scenie to ten obły. Standuper, realizator dźwięku w Kabarecie Zalotka i najważniejsze IMPROWIZATOR

Paweł Kaszkowiak
W Klubie Komedii zajmuje dumne stanowisko człowieka z twarzą do góry nogami. Na UZecie skończył Filozofię, Pedagogikę i ZIP – odpowiednio, po roku, po pierwszym semestrze i po tygodniu… Na co dzień barman, standuper, czasami lektor i aktor, głównie improwizator.

Grzegorz Kowalczuk
Człowiek wielu zainteresowań i talentów. Charakteryzuje się nienachalnym podrywem jak i równie nienachalnymi rezultatami. Na scenie pojawił się podobno pod wpływem zakładu. Do dziś nie wiadomo czy wygrał.

 

%d bloggers like this: