LOKALNY PORTAL INFORMACYJNY

Żagań, Żary, Szprotawa, Iłowa, Kożuchów i okolice.

Kultura i rozrywka Zielona Góra

Jak nie oszaleć z facetem czyli Ranczo na scenie w Zielonej Górze

2017-03-18 godz. 16:00 Filharmonia Zielonogórska pl. Powstańców Wlkp. 10 65-075 Zielona Góra
Spektakl „Jak nie oszaleć z facetem” powstał na podstawie kultowego serialu „Ranczo” i w oparciu o jego postacie, realizowany jest przy współprodukcji producenta tego telewizyjnego super hitu.
Sztuka napisana przez Roberta Brutter’a (właśc. Andrzej Grembowicz) – scenarzysty Rancza, w reżyserii uznanego reżysera teatralno-telewizyjnego Macieja Wojtyszki, oparta na specyficznym, charakterystycznym poczuciu humoru, ostro zarysowanych typach osobowości stworzonych przez aktorów, z dużą porcją znanych piosenek w stylu: „Seksapil to nasza broń kobieca”, z pogranicza teatru i kabaretu, ma szansę stać się ogólnopolskim hitem.
To opowieść o odwiecznych różnicach między myśleniem i postrzeganiem świata przez kobiety i mężczyzn, chwilami bardzo ostra i bezkompromisowa walka płci okraszona muzyką i humorem, który bawi widzów telewizyjnego Rancza od wielu długich lat.
To rodzaj wykładu i nauki dla wszystkich młodszych i starszych dziewczynek jak radzić sobie z takim egzemplarzem jakim jest tytułowy facet, podczas którego wybrane metody prezentuje się na niniejszym egzemplarzu.
Czy egzemplarz to przetrwa i pogodzi się ze swoją rolą, nie dającą mu szans w starciu z wszystkowiedzącymi i sprytnymi kobietami ? – oto jest pytanie…OBSADA:
WIĘCŁAWSKA – Dorota Chotecka-Pazura
FRANCESCA – Anna Iberszer
WEZÓŁOWA – Beata Olga Kowalska
HADZIUKOWA – Dorota Nowakowska
PIETREK – Piotr Pręgowski

Reżyseria: Maciej Wojtyszko
Scenografia: Witek Stefaniak
Kostiumy: Elżbieta Radke, Lidia Oleczek
Muzyka: Krzesimir Dębski
Choreografia: Marcin Hakiel
Bilety w cenie 80 zł do kupienia na https://abilet.pl/sektor/jak-nie-oszalec-z-facetem-czyli-ranczo-na-scenie–62862

Źródło: Materiały informacyjne organizatora.
%d bloggers like this: