Podaruj 1 % dla chorych osób z naszej okolicy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Julia Aduszkiewicz z Żagania

Patrząc z medycznego punktu widzenia – tego dziecka powinno na świecie nie być. Po tym co przeszło, to duży cud, że żyje – te słowa usłyszeliśmy od lekarzy w pierwszych miesiącach jej życia….
Nie da się opisać tego, co czuje rodzic słysząc takie słowa. Tego bólu, strachu, niepewności… Czy ktokolwiek byłby na coś takiego gotowy?
Ale Julia bardzo chciała żyć! Już wtedy pokazała, że jest silna. Że na przekór wszystkim przeciwnościom – ona da radę.
Od tamtych słów minęło 12 lat. Lat niełatwych – pełnych płaczu, pozbawionych beztroskiego dzieciństwa, podyktowanych ciągłymi pobytami w szpitalach, zabiegami operacyjnymi oraz setkami godzin spędzonych na rehabilitacji.
Następstwem ciężkiego porodu jest uszkodzenie nerwów splotu ramiennego. Ręka Julki już nigdy nie będzie do końca sprawna. Zawsze będzie tylko ręką pomocniczą. Zawsze będzie wymagać wyjazdów, ćwiczeń, rehabilitacji..

Nikt z nas nie ma mocy, by obdarować Julię zdrową ręką. Jednakże wierzymy w to, że z Waszą pomocą Julia nadal będzie mogła się systematycznie rehabilitować.
Jeśli chcesz pomóc Julce, podaruj jej, proszę, 1 % swojego podatku.

Otwarte Ramiona
Fundacja Splotu Ramiennego
KRS 0000142952
Cel szczegółowy: Julia Aduszkiewicz

Nr konta dla wpłat indywidualnych:
Otwarte Ramiona
Fundacja Splotu Ramiennego
90 8009 0007 0017 3342 2001 0001
Tytułem: Julia Aduszkiewicz

 

 

SARA BRYL Z ŻAGANIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŁUKASZ KIELER Z ŻAGANIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FILIP KOWALIK Z ŻAGANIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JAKUB KRYŻAR Z ŻAGANIA

Kuba jest 15- letnim chłopcem, który w lipcu 2016r zachorował na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Od tego czasu niemalże stale przebywa na oddziale hematologii i onkologii dziecięcej we Wrocławiu.
Kuba poddawany jest intensywnej chemioterapii. Boryka się z różnymi przeciwnościami, ale jedną z bardzo istotnych sfer, które umożliwiają mu godziwą egzystencję i dają możliwość pełnej opieki, są pieniądze.
Jeżeli chcą Państwo pomóc w walce o powrót do zdrowia Kuby prosimy o przekazanie 1%podatku na konto Fundacji Na Ratunek Dzieciom Z Chorobą Nowotworową KRS 86210,Cel szczegółowy Jakub Kryżar.
Każda nawet najmniejsza pomoc jest dla nas bardzo cenna.
 JULIA PISTONE Z ŻAGANIA

http://julciapistone.blogspot.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRZEGORZ ŚLUSARZ Z ŻAR

http://www.grzegorzslusarz.pl/index.html

Related posts