LOKALNY PORTAL INFORMACYJNY

Żagań, Żary, Szprotawa, Iłowa, Kożuchów i okolice.

Żagań Żary Zwierzęta do adopcji

Zwierzęta do adopcji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przytulisko Żagań

Nowy piesek w przytulisku .Ma na sobie tkaną kolorową obrożę i przycxepioną łańcuszkową smycz.Po odbiór pieska zgłosić się do Zgm przy ul Miodowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od 24.02.2017 r.  ta sunia przywieziona zodtała do przytuliska. Jest zadbana i łagodna. Mamy nadzieję, że właściciel szybko ją odbierze z przytuliska .

Jeśli poznajecie tą sunię poinformujcie wlasciciela, piesek znajduje się przy ul Miodowej w przytulisku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nero również w przytulisku jest od dawna. Jest już starszym psem, ale nadal ma olbrzymią energię i radość życia. Pomimo wieku ma wiele siły, jak każdy pies lubi spacery i zabawy. Gdy przychodzi kolej, aby wyjść na spacer tak fika z radości w kojcu, że trudno mu założyć obrożę, a gdy już wyjdzie jest przeszczęśliwy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od rana 20.02.2017r w przytulisku.To piesek przestraszony, czeka na odbiór w przytulisku przy ul Miodowej 23.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piesek został przywieziony przez Straz Miejską do przytuliska w dniu 09.02.2017r. Bardzo ufny pies,zadbany, koloru jasno brązowego, ma czerwoną obrożę. Pies ma ranę pod okiem, ze względu na późną porę dnia nie mogłam sprawdzić, czy to świeża rana czy tez zabliźniona.Należy skontaktować się ze Strażą Miejską aby odebrać psa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ta mlodziutka suczka od 09.02.2017r jest w przytulisku. Jest przemarznięta , bardzo się tuli i pragnie ciepła. Widzc, ze jest zadbana. Ma obrozke z różową kuleczką. Proszę szybko odebrać pieska, bo zamarznie nam w kojcu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ten piesek o imieniu Laki trafił ponownie do naszego przytuliska.W styczniu został zaadoptowany, ale kilka dni temu został przywieziony do przytuliska przez Straż Miejskà gdyż błąkał się po mieście.Właściciel wie o tym fakcie ,ale do chwili obecnej nie odebrał Lakiego z przytuliska.Jesli go nie odbierze ponownie będzie do adopcji.To raczej młody piesek ,bardzo przyjacielski,lubi się bawić i przytulać, nie jest agresywny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orion to bardzo wymagający pies. Aby kogoś polubić musi dobrze go poznać. Jak każdy pies przebywajacy w kojcu uwielbia spacery i zabawę. Mam nadzieję, że kiedyś przyjdzie czas, gdy Orion zostanie zaadoptowany. Każdy bardzo by tego chciał.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alex to cudowny pies. Jest juz jakiś czas w przytulisku, ale proszę, uwierzcie mi, jest naprawdę wspaniały. Lubi zabawy i spacery, jest bardzo życzliwy. Potrzebuje przestrzeni, dużo miejsca na wybieg. Czeka na adopcję!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żarskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt „Aport”

Trzy maluchy do adopcji!
Pamiętacie pieski z Miłowic? Od kilku miesięcy nasza wolontariuszka dokarmia tam bezdomne psiaki, którymi nikt nie chce się zająć. Było ich 10, zostały 3 (pozostałe udało się złapać i znaleźć im nowe miejsca). Ostatnie trzy są bardzo trudne do złapania. Maleńka sunia z Miłowic nigdy nie podchodziła do naszej wolontariuszki, zawsze obserwując ją z daleka. Pewnego śnieżnego i mroźnego dnia zachowywała się bardzo dziwnie, podbiegała jakby chciała coś pokazać. W starej stodole, w której zamieszkuje pokazała te oto maleństwa, wiedziała, że jeśli tam zostaną, nie będą miały szans na przeżycie. Maluchy trafiły do nas i teraz bezpieczne szukają swoich domków. Takich na zawsze, świadomych obowiązku jakim jest tak mały pies, przygotowanych na miesiące nauki czystości, może i pogryzione buty, ale i morze miłości, radości i energii.
Pamiętaj pies to obowiązek na długie lata!
Nie kupuj- adoptuj!
Tel. 505858177

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Śliczna kotka szuka swojego ciepłego kąta. Obecnie zamieszkuje wysypisko śmieci na ul. Żurawiej w Żarach. Bardzo przyjazna. Zawołana biegnie do człowieka by się przytulić, uwielbia być głaskana. Niestety osoby, które ją dokarmiają nie mają możliwości jej przygarnięcia. Nie wiemy co przeszła jednak zostało jej pół ogonka, co nie odejmuje jej uroku. Zwierzę przejdzie wizytę weterynaryjną przed oddaniem w dobre ręce. Kontakt w wiadomości prywatnej lub pod numer telefonu 888 454 017

 

 

 

 

 

 

 

 

%d bloggers like this: