LOKALNY PORTAL INFORMACYJNY

Żagań, Żary, Szprotawa, Iłowa, Kożuchów i okolice.

Muzyka Żagań

Koncerty w żaganskiej Elektrowni – Venflon plus Dobre Piwo i Cukyer

28.01.2017r godz. 19:00 – 22:00 Klub Elektrownia Ul.M.Konopnickiej 51, 68-100 Żagań
Venflon
Ta warszawska formacja zaaplikuje Wam dawkę muzyki, przy której nie będziecie stali obojętnie. Znani ze swojej energii scenicznej nikomunie odpuszczają i nie biorą jeńców. Na scenie dają z siebie wszystko, a wciągnięta w ten wir zabawy publika odpłaca się tym samym. Łączą energię metalu i melodię grunge’u, a śpiewane po polsku teksty zapadają w pamięci słuchaczy. Nazywani są legendą underground’u,
ale szerszej publiczności dali się poznać podczas 3-ej edycji programu „Must Be The Music. Tylko Muzyka” (doszli do półfinału), występowi w programie „Kuba Wojewódzki” oraz w „Teleexpressie”.
Grali na największych Polskich scenach tj. Przystanek Woodstock 2015, Ursynalia Festival 2013, 2015, które dzielili z wieloma znanymi artystami: HIM, 3 Doors Down, Napalm Death, Hatebreed, Guano Apes i wielu innych.

Przystanek Woodstock Live
http://kreciola.tv/video/135564752

Dobre Piwo
ZESPÓŁ DOBRE PIWO POWSTAŁ W ROKU 1991 W GUBINIE. POCZĄTKOWO BAZOWAŁ I WZOROWAŁ SIĘ NA GATUNKACH Z POGRANICZA BLUES-ROCK, STOPNIOWO PRZEKSZTAŁCAJĄC SIĘ W ROCKOWĄ FORMACJĘ GRAJĄCĄ AUTORSKIE UTWORY. W PRZESZŁOŚCI ZESPÓŁ BRAŁ UDZIAŁ W WIELU LOKALNYCH KONKURSACH I FESTIWALACH MUZYCZNYCH. PO DŁUŻSZEJ PRZERWIE, REAKTYWACJI I LICZNYCH ZMIANACH SKŁADU DOBRE PIWO POSTANAWIA SPRÓBOWAĆ JESZCZE RAZ SWOICH SIŁ TYM RAZEM W MOCNIEJSZYM I CIĘŻSZYM STYLU. OBECNIE .ZESPÓŁ NAWIĄZAŁ WSPÓŁPRACĘ Z ENERGICZNYM I CHARYZMATYCZNYM WOKALISTĄ, O MOCNYM GŁOSIE PATRYKIEM KUBICKIM, ZWANYM (PATRYKO). DOBRE PIWO TO WYJĄTKOWY SKUTECZNY SKŁAD KONCERTOWY. ROCKOWA ENERGIA I MELODYJNY MOCNY WOKAL. W SKŁAD ZESPOŁU WCHODZĄ: LUCJAN HARAŃCZY ( GITARA), ARKADIUSZ ROPELA( BAS), WOJTEK WYSTOP (PERKUSJA),
PATRYK K (WOKAL,GITARA). .

Cukyer
CukYer ! To formacja z Lubska jako zespół gramy od kilku miesięcy. Stawiamy głównie na własne kompozycje i cały czas idziemy do przodu ! Chodź to nowy zespół to tworzą go weterani sceny Lubskiej. Z połączenia czterech Rockowych dusz powstała mieszanka , która dla nie których może być eliksirem na lepsze samopoczucie. W skład kapeli wchodzą Grynio Endriu – Bass & vocal , Jerzyk – git. solowa , Baju Pietras – Bębny ,oraz Łyli – git & vocal. No i z całego serducha zapraszamy na WYKON !

%d bloggers like this: