LOKALNY PORTAL INFORMACYJNY

Żagań, Żary, Szprotawa, Iłowa, Kożuchów i okolice.

Kultura i rozrywka Żagań

Spektakl komediowy Jana Jakuba Należytego „Andropauza 2 – czyli męska rzecz być kobietą” w Żaganiu

8 marca 2017 roku godz. 18:00

Sala Kryształowa, Pałac Książęcy w Żaganiu (ul. Szprotawska 4)

Bilety w cenie 60 zł/ osoba do nabycia w biurze Centrum Kultury (ul. Szprotawska 4, pok. 164) lub na portalu https://abilet.pl/impreza/andropauza-2-czyli-meska-rzecz-byc-z-kobieta-3336
Szczegóły pod nr tel. 068 477 64 78

Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy Państwa na spektakl komediowy Jana Jakuba Należytego, mówiący o przemijaniu na wesoło „Andropauza 2 – czyli męska rzecz być kobietą”.
Komedia teatralna „Andropauza 2 czyli męska rzecz…” to doskonała propozycja rozrywki na wieczór z okazji Dnia Kobiet.Kiedy połączymy doborowe towarzystwo gwiazd oraz pełną humoru komedię otrzymamy niezapomniane i gorące wrażenia!
Przygody roztańczonych, rozśpiewanych i pełnych wigoru pensjonariuszy – członków kultowej formacji tanecznej „Andropauza Dance”. Czy ich przyjaźń przetrwa próbę…sił w zabieganiu o względy kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej? Czy wśród wielu różnic między mężczyzną a kobietą może pojawić się jeszcze jedna różnica – różnica wieku? I na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami?

„Nie ma niewiast w naszej chacie”… dopóki się nie pojawią. To właśnie kobieta determinuje losy pięciu sympatycznych bohaterów w sile wieku znanych Państwu ze sztuki Jana Jakuba Należytego „Andropauza – męska rzecz! Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium” zagranej w ciągu dwóch sezonów 500 razy!!!
Przed nami nowe przygody roztańczonych, rozśpiewanych i pełnych wigoru pensjonariuszy – członków kultowej formacji
tanecznej „Andropauza Dance”. Czy ich przyjaźń przetrwa próbę… sił w zabieganiu o względy kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej? Czy wśród wielu różnic między mężczyzną a kobietą może pojawić się jeszcze jedna różnica – różnica wieku? I na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami?
Męska rzecz być z kobietą, problem pojawia się wtedy kiedy ona jest jedna, a ich pięciu. Autor wychodząc z założenia, że nie ma problemów, są tylko rozwiązania zapewnia o szczęśliwym zakończeniu. Dla kogo?
O tym będziecie mogli przekonać się Państwo sami, bo wojna płci jest odwieczna i w Pesel nie zagląda. Dlatego sztukę dedykujemy Widzom w każdym wieku.

Reżyseria: Maciej Damięcki
Scenografia/ kostiumy: Małgorzata Filipiak-Kwiatkowska, Małgorzata Żukrowska-Należyty
Choreografia: Ewa Kuklińska
Kierownictwo muzyczne: Robert Obcowski
Przygotowanie wokalne: Dorota Wasilewska
Reżyseria dźwięku i światła: Mariusz Telicki

Obsada (wymiennie):
Maciej Damięcki
Marek Siudym
Jacek Kawalec
Paweł Królikowski
Dariusz Gnatowski
Ryszar Kotys
Piotr Skarga
Andrzej Beya-Zaborski
Michał Pietrzak
Piotr Dąbrowski
Matylda Damięcka
Mimi Kokoski
Agata Załęcka

Producent: Leszek Kwiatkowski

%d bloggers like this: