LOKALNY PORTAL INFORMACYJNY

Żagań, Żary, Szprotawa, Iłowa, Kożuchów i okolice.

Muzyka Żary

Koncert Kate Ryan – 10-lecie Pub Havana w Żarach

 

sobota – 5 listopada o 21:00 do 6 listopad o 5:00 
Emporium Club Żary ul. Moniuszki 11, 68-200 ŻaryKochani! Pub Havana to jedno z niewielu miejsc, które zbliża ludzi i pogłębia więzi miedzy nimi. To wyjątkowe miejsce, które na stałe wpisało się w obraz życia towarzyskiego w Żarach obchodzi w tym roku swoje 10-te urodziny. To także święto stałych i oddanych bywalców, bo to Wy, tworząc niepowtarzalny klimat tego miejsca dodajecie nam energii i siły do dalszej pracy.Tym samym chcielibyśmy podziękować naszym wspaniałym Gościom za to, że są z nami na dobre i na złe oraz zaprosić na unikalne muzyczne przeżycie, jakim jest niewątpliwie koncert KATE RYAN – jednej z największych gwiazd muzyki eurodance ostatniej dekady.

Większość doskonale kojarzy ją z takich hitów jak „Ella Elle L’a”, „Voyage Voyage” czy „Désenchantée”, które idealnie trafiły w gusta słuchaczy nad Wisłą. W maju 2006 roku wzięła udział w konkursie Eurowizji, gdzie zajęła 12 miejsce z utworem „Je t’adore”. W sierpniu 2006 wykonała „J t’adore” w Sopocie, podczas konkursu międzynarodowego Przeboje Lata Jedynki transmitowanego na żywo przez stację TVP 1 oraz TV Polonia. Zajęła 3. miejsce. Otrzymała nominacje do wielu prestiżowych nagród – w tym m.in. nagrody Comet przyznawanej przez telewizję VIVA dla najlepszych artystów. Wzięła udział w Sopot Hit Festiwal organizowanym przez TVP 2 i Radio Eska. Podczas festiwalu odebrała Złotą Płytę za album Free.

To także laureatka nagrody World Music Awards w kategorii najlepiej sprzedający się artysta z Beneluksu, za sprzedaż ponad 3,5 miliona płyt na całym świecie. Koncerty są jej największym żywiołem, a Polskę darzy szczególną sympatią. Kate Ryan wystąpi w naszym klubie po raz pierwszy, tak więc liczymy na Wasz udział i świetną frekwencję. To już 10 lat szalonych i niezapomnianych imprez za nami. Obowiązkowo trzeba to uczcić!

EMPORIUM – GWARANCJA UDANEJ IMPREZY.

kate-ryan-zary

%d bloggers like this: