LOKALNY PORTAL INFORMACYJNY

Żagań, Żary, Szprotawa, Iłowa, Kożuchów i okolice.

Kultura i rozrywka Żary

Kabaretowy Dobry Wieczór w Żarach

13 listopada w godzinach 18:00 – 21:30 Sala Sportowa Zespołu Szkół Ogólnokształcących ul. Podwale 16, 68-200 Żary

Cena biletów od 50 – 80 zł

Do kupienia na http://www.kabaretowebilety.pl/event/kabaretowy-dobry-wieczor-zary/3104/1771/3025

Zapraszamy na zabawny listopadowy wieczór . 13 listopada Hala Sportowa LO im. Bolesława Prusa w Żarach stanie się stolicą kabaretu. Wystąpi dla Państwa Kabaret Skeczów Męczących, Jerzy Kryszak , Formacja Chatelet na XX lecie swojej działalności . Hit tej jesieni ! To dzieje się naprawdę!

Dobry wieczór! To przywitanie może oznaczać wszystko. Więc jaki właściwie jest ”dobry wieczór”? Przepisów na dobry wieczór jest wiele. My mamy jeden, absolutnie niezawodny.
Dobry wieczór – tak wita kilkutysięczną publiczność Barbara Tomkowiak i Adam Małczyk a potem zdarzenia dzieją się już błyskawicznie. Na scenie pojawiają się Jerzy Kryszak, Formacja Chatelet i Kabaret Skeczów Męczących bawiąc publikę przez ponad 3 godziny. Z każdym kolejnym występem, premierowym skeczem i żartem nie masz najmniejszych wątpliwości, że to dobry wieczór.
Podczas Kabartowego Dobrego Wieczoru Formacja Chatelet obchodzić będzie swoje 20-lecie. Dwadzieścia lat to naprawdę szmat czasu i dlatego przygotowaliśmy dla państwa coś wyjątkowego. Fantastyczną zabawę gwarantuje doskonały dobór artystów., którzy zaserwują państwu humor najwyższej próby. Trzy różne kabaretowe światy i jeden cel – rozbawić Was do łez! Kabaretowy dobry wieczór to więcej niż kabareton – To kabaretowy spektakl jakiego jeszcze na polskiej scenie estradowej nie było.
Badania wykazały, że 15 minut śmiechu wydłuża życie o jeden dzień. Przyjdź na Kabaretowy dobry wieczór i wydłuż sobie życie o 12 dni.
Kabaretowy Dobry Wieczór to kolejna duża produkcja Agencji Artystycznej Eskander. Obok Polskiej Nocy Kabaretowej, która co roku pojawia się w 40 miastach Polski, w każdym zbierając kilkutysięczną publiczność, na estrady całego kraju wyrusza nowy projekt w równie gwiazdorskiej obsadzie i niespotykanej dotąd formule. Kabaretowy Dobry Wieczór to widowisko dla każdego, kto łaknie dobrego, wyrafinowanego humoru podanego w sposób lekki i nowatorski.
kabarety żary
%d bloggers like this: