LOKALNY PORTAL INFORMACYJNY

Żagań, Żary, Szprotawa, Iłowa, Kożuchów i okolice.

Informacje/Wydarzenia Wydarzenia/Informacje Żagań

Nowe pismo samorządowe „Kocham Żagań” – bezpłatny miesięcznik o tym co w Żaganiu!

2 września 2016 roku do rąk mieszkańców trafiło nowe pismo samorządowe „Kocham Żagań”. Jest to wydawnictwo bezpłatne, w którym prezentujemy Państwu podsumowanie najważniejszych podjętych inwestycji oraz zapowiedzi planowanych wydarzeń.

Najnowsze badania pokazują, że 60% samorządów w Polsce postanowiło już kwestie informacyjne wziąć we własne ręce i o inicjatywach oraz inwestycjach informować mieszkańców bezpośrednio. Skąd tak powszechna potrzeba wydawania prasy samorządowej? Głównym źródłem takich działań jest chęć rzetelnego docierania do mieszkańców i informowania ich o wszystkim, co dzieje się w ich mieście. Taki sam cel, poparty Państwa sugestiami, które wyrażane były również w trakcie sesji Rady Miasta Żagań ustami Państwa przedstawicieli, przyświecał nam przed realizacją tego przedsięwzięcia. Świadomi ogromu realizowanych przez nas zadań oraz niepełnej informacji, która na ten temat dociera do mieszkańców, postanowiliśmy przygotowywać m i e s i ę c z n i k informacyjny. Ponieważ kochamy Żagań i działamy dla miasta, taki szyld obraliśmy dla komunikowania się z Państwem.

W kolejnych numerach naszego miesięcznika będziemy informować o tym, co już zrobiliśmy w Żaganiu oraz zapraszać na wydarzenia, które odbędą się w mieście. Żagań jest pięknym i rozwijającym się miastem – warto to zauważać. Pokazywanie wyłącznie dziur sprawia, że pomijamy w swoim spojrzeniu na rzeczywistość naprawdę
ważne zmiany.

 

%d bloggers like this: