LOKALNY PORTAL INFORMACYJNY

Żagań, Żary, Szprotawa, Iłowa, Kożuchów i okolice.

Kultura i rozrywka Muzyka Szprotawa

RAP DAY w ostatnią wakacyjną sobotę w Szprotawie

 

 

 

 

 

Rap Day vol. 7 odbędzie się 27 Sierpnia (sobota) za Szprotawskim Domem Kultury.
Planowany start: 16:00
rap day szprotawa wyr
W tym roku zaprosiliśmy dla Was dwóch headlinerów!
Na RD vol. 7 wystąpią dla Was:
Gruby Mielzky oraz JWP/BC

Oprócz nich wystąpią również:

– BD Squad (Szprotawa)

– Bolek (Żagań)

– Rybi (Leszno)

– Szybki/Rewus/Smit (Żagań)

– Demon/Jan Taxky (Lubin)

– Lipson (Kargowa)

– WZSP (Szprotawa)

JWP/BC to warszawska grupa, która w tym roku obchodzi 20-lecie istnienia. Zespół w składzie Ero, Kosi, Łajzol, Siwers i Falcon1, promuje wydany jesienią 2015 nakładem RHW Records świetnie przyjęty przez fanów longplay „SEQUEL”.
Artyści prezentują na scenie utwory z nowego albumu, przekrój repertuaru z płyt JWP – Wróg Publiczny, Bez Cenzury – Klasyk, Północ-Centrum-Południe oraz liczne single wydane na winylu.
Długo-oczekiwany album „Sequel” to unikalny zapis pasji, stylu i chemii, które jednoczą wszystkich reprezentantów barwnej ekipy JWP/BC. To suta dawka żywiołowej i błyskotliwej rapowej energii, której przedsmak czuliśmy w każdym z bijących w ostatnich latach rekordy popularności singli JWP/BC. Eros, Kosi, Łajzol, Siwers, Szczur i Falcon1 przygotowali materiał na miarę hiphopowej płyty roku.
Bez oglądania się na chwilową modę, bez łapczywego podążania za czerstwymi trendami – za to z otwartą głową na dobre i różnorodne brzmienia, które dla wielu słuchaczy mogą być nie lada zaskoczeniem. Solidna i kreatywna praca pod okiem Szczura w Planet Beats Studio przyniosła efekt w postaci 17 starannie wyselekcjonowanych utworów. Płyta spotkała się z pozytywnymi recenzjami, aprobatą środowiska muzycznego i entuzjastycznym odbiorem na koncertach, które kipią energią ze sceny i od zebranych fanów grupy.

rap day szprotawa
Organizatorzy imprezy:
WZSP & Szprotawski Dom Kultury

WSTĘP JAK ZWYKLE DARMOWY!

%d bloggers like this: