LOVE MAKER - zespół muzyczny na Waszą imprezę!

O nas

Jeżeli kochasz muzykę graną na żywo to Love Maker jest właśnie zespołem dla Ciebie. Muzyka nas inspiruje, żyjemy z nią i żyjemy z niej więc w naszym repertuarze nie może zabraknąć różnych gatunków muzycznych od disco popu, funky, latino, bluesa, jazzu, rock and roll-a czy rocka, dlatego zawsze z wielką przyjemnością zagramy covery tych gatunków.
Go to GRAMY I ŚPIEWAMY 100% NA ŻYWO

GRAMY I ŚPIEWAMY 100% NA ŻYWO

Wspaniały męski i damski wokal, moc i subtelność w jednym, do tego doświadczenie i profesjonalizm każdego z osobna gwarantuje wysoki poziom wykonania i udaną muzycznie imprezę. Gwarantujemy wysoką kulturę osobistą i design zespołu. Gramy w sześcioosobowym składzie: wokalistka, wokalista- skrzypce- wodzirej, gitara, perkusja, instrumenty klawiszowe, gitara basowa.

Go to BOGATY REPERTUAR DOSTOSOWANY DO WASZYCH WSKAZÓWEK

BOGATY REPERTUAR DOSTOSOWANY DO WASZYCH WSKAZÓWEK

W naszym repertuarze znajdziecie aktualne hity list przebojów polskich i zagranicznych wykonawców, jak również niezapomniane przeboje minionych lat. Zagramy elektrycznie-energetycznie rozbawiając Waszych gości na parkiecie lub zrelaksujemy nastrojową muzyką. Dopasujemy repertuar do charakteru imprezy i wymagań klienta.

Go to PROFESJONALNE NAGŁOŚNIENIE I SCENICZNE OŚWIETLENIE

PROFESJONALNE NAGŁOŚNIENIE I SCENICZNE OŚWIETLENIE

Przykładamy szczególną uwagę do jakości dźwięku i dlatego nasza muzyka płynie z wysokiej klasy nagłośnienia a całość dopełnia oświetlenie estradowe.

Go to TRADYCYJNE OCZEPINY LUB ZABAWY Z NIESPODZIANKAMI PROWADZONE PRZEZ NASZEGO WODZIREJA

TRADYCYJNE OCZEPINY LUB ZABAWY Z NIESPODZIANKAMI PROWADZONE PRZEZ NASZEGO WODZIREJA

W tym wyjątkowym dniu Waszego ślubu zabawa weselna jest dopełnieniem radości i szczęścia. To impreza, która muzyką i zabawą łączy dwie rodziny. Mając tego świadomość uatrakcyjniamy nasze granie niespodziankami, konkursami i zabawami prowadzonymi przez naszego wodzireja. Poprowadzimy tradycyjne oczepiny zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Jeżeli sobie życzycie zagramy również poprawiny.

LOVE MAKER to gwarancja udanej imprezy WESELA, STUDNIÓWKI, SYLWESTER, ANDRZEJKI, IMPREZY INTEGRACYJNE, OKOLICZNOŚCIOWE, FESTYNY, KONCERTY itp.

O naszej pasji

Granie i śpiewanie to dla nas frajda, radość i satysfakcja, zabawa z taką dobrą energią to niezapomniane przeżycie i przyjemność, spróbujcie!
Granie muzyki to nasza pasja -z wielką przyjemnością żyjemy z nią i z niej!

Muzyka nas inspiruje, żyjemy z nią i żyjemy z niej więc w naszym repertuarze nie może zabraknąć różnych gatunków muzycznych od disco popu, funky, latino, bluesa, jazzu, rock and roll-a czy rocka, dlatego zawsze z wielką przyjemnością zagramy covery tych gatunków. Na Waszej imprezie okolicznościowej zatańczycie przy mega hitach, które wyrwą do tańca nawet największych twardzieli. Zagramy zarówno koncertowo z dużym power-em jak i subtelnie, nastrojowo z feeling-iem a wszystko to przy znakomitym nagłośnieniu i oświetleniu estradowym. W naszym programie nie zabraknie hitów tzw ”radiówek”, które codziennie słyszymy, nie zabraknie również piosenek minionych lat tych przy których bawili się rodzice i dziadkowie.

  • w duecie lub osobno: wokalistka i wokalista

  • gitara, bas, klawisz, perkusja, skrzypce

  • gwarantujemy wysoką kulturę osobistą i design zespołu.

  • uatrakcyjniamy nasze granie zabawami prowadzonymi przez naszego wodzireja.

ZESPÓŁ LOVE MAKER

Jeżeli kochasz muzykę graną na żywo to Love Maker jest właśnie zespołem dla Ciebie. Wspaniały męski i damski wokal, moc i subtelność w jednym, do tego doświadczenie i profesjonalizm każdego z osobna gwarantuje wysoki poziom wykonania i udaną muzycznie imprezę.

Jadwiga

Wokalistka
Wokalistka z dużym doświadczeniem muzycznym o ciekawej barwie głosu. To taka nasza muzyczna „wisienka na torcie”. Zaskoczy wielu słuchaczy wspaniałymi partiami wokalnymi.

Lechu

Wokalista, wodzirej, gra na skrzypcach, mandolinie, harmonijce.
Wykształcony wokalista i multiinstrumentalista z olbrzymim doświadczeniem i nieustającym poczuciem humoru. Oprócz śpiewu zachwyci również grą na skrzypcach i prowadzeniem imprezy.

Darek

gitarzysta
Lider zespołu, pasjonat gitary i sprzętu muzycznego. Od lat związany z muzyką jako wykonawca i realizator, Trzyma „okręt” Love Maker na właściwym kursie. Obsesyjnie dbający o ofertę muzyczną, nagłośnienie i oświetlenie zespołu.

Piotrek

Perkusista
Perkusista lub jak kto woli nasz bębniarz. Grał z wieloma artystami estrady, dlatego jego doświadczenie muzyczne i profesjonalizm trzyma nasz zespół we właściwych „taktach”.

Marek

Basista
Doświadczony basista z estradowym stażem, specjalista od niskich dźwięków i dobrej kuchni. Związany z muzyką i jej realizacją od zawsze. Oaza spokoju, jego motto to „easy, easy”

Wojtek

Klawiszowiec
„Profesor” instrumentów klawiszowych jak o nim mówimy. Muzyczny „filar” naszego składu, niezwykle skromny. W zależności od pory roku jest „Wodeckim” albo „Pendereckim”, zagra wszysko i dla wszystkich.

Referencje

Opinie niektórych Par Młodych, u których graliśmy na weselach

LOVE MAKER - ZESPÓŁ MUZYCZNY NA WASZĄ IMPREZĘ!

Trochę fotek z naszych niektórych grań:

Było zabawnie i kolorowo, zobaczcie sami!

Masz pytania? napisz do nas!

Odpowiemy na wszystkie pytania, rozwiejemy wątpliwości, ustalimy szczegóły!